Районна газета

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Закінчились найтриваліші змагання в районі - відкритий  чемпіонат з футболу серед команд основного складу.

В цьому році  подали заявки на участь у змаганнях 11 команд: «Кварцит» (с.Баничі),  «Мічурінець» ( с.Шевченкове), «Будівельник» (с.Білокопитове), «Дружба» (с.Соснівка), «Партизан» ( с.Студенок), «Чапаєвець» (с.Слоут), «Есмань» (сел.Есмань), «Чайка–Росток-Холдинг» (сел. Шалигине), «Полісся» (смт.Ямпіль), дві команди Кролевецького району - «Тулиголовець» (с.Тулиголове ) та «Діброва» (с.Дубовичи).

Змагання розпочались  в травні та проходили в два етапи.

Боротьбу за медалі в другому етапі з «золотими» очками продовжували  команди «Тулиголовець» (8 очок) , «Мічурінець» та «Партизан», які мали по 7 очок,  «Чайка–Росток-Холдинг» (5 очок), «Діброва» з 3 очками та у команди «Дружба» (2 очка).

18 вересня відбувся останній тур відкритого чемпіонату району з футболу, в якому за титул чемпіона змагалися команди «Тулиголовець» та «Партизан». Матч був напружений  та емоційний, обидві команди не бажали поступатись супернику. З рахунком 1:0 перемогла команда «Партизан» с. Студенок. Команда «Тулиголовець» (с.Тулиголове, Кролевецький район)  - срібні призери змагань. На третьому місці  команда «Чайка–Росток-Холдинг» (сел.Шалигине).

За підсумками змагань  на четвертому місці команда «Діброва». На її рахунку 10 очок .  По 9 очок набрали команди «Дружба» та «Мічурінець». Згідно з регламентом змагань шевченківці на п’ятому місці, команда «Дружба» (с.Соснівка) - на шостому. Наступні місця розподілились таким чином:   команда «Кварцит» на сьомому місці, на одне очко від них відстала команда «Чапаєвець»(с.Слоут),  дев`яте місце у команди «Будівельник», на десятому -команда «Есмань» (сел.Есмань), завершує турнірну таблицю команда «Полісся »(смт.Ямпіль).

25 вересня в районі стартує осінній кубок з футболу серед сільських та селищних рад. Перший тур відбудеться на стадіоні «Метеор» с.Полошки.

Початок змагань об 11.00 год. Запрошуємо вболівальників підтримати команди.