Районна газета

«МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

До Міжнародного дня сімї були проведені спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сімя», основною метою якого стало зміцнення здоров’я дітей і батьків, пропаганда здорового способу життя та виховання любові до фізичної культури.

 

Такі змагання проводяться у районі не вперше і вже заслужили популярність у батьків і юних спортсменів. Тож, що таке справжня міцна і дружна сім’я, в якій всі допомагають один одному, радіють спільним успіхам і надають підтримку у важку хвилину з легкістю продемонстрували учасники змагань, що проходили в Баницькому навчально – виховному комплексі.

Цього року право називатися «самою спортивною сім’єю» виборювали п’ять сімей Глухівського району: Кузнець і Тендрякових (село Баничі), Шаповаленко (село Некрасове), Малініних (село Дунаєць), Горбачових (село Перемога).

За підсумками проведення естафет були виявлені переможці та призери родинних спортивно – розважальних змагань. Безумовним переможцем стала сім’я Тендрякових.

Змагання пройшли весело та цікаво. Запальні та азартні старти подарували здоров’я, енергію, піднесення, наснагу як батькам, так і малечі.