ГЛУХІВЩИНА ОТРИМАЛА НОВОГО ЧЕМПІОНА

15 жовтня завершився відкритий чемпіонат Глухівського району з футболу.

В цьому році у змаганнях взяли  участь 12 команд: «Кварцит» (с.Баничі), «Мічурінець» (с.Шевченкове), «Будівельник» (с.Білокопитове), «Дружба» (с.Соснівка), «Партизан» (с.Студенок), «Чапаєвець» (с.Слоут), «ФК Червоне» (сел.Есмань), «Чайка – Росток - Холдінг» (сел. Шалигине), «Клевень» (с.Сваркове), «ДЮСШ-Велетень» (м.Глухів) та дві команди Кролевецького району - «Тулиголовець» (с.Тулиголове) та «Діброва» (с.Дубовичи).

З першого туру в боротьбу за медалі включилися минулорічні призери відкритого чемпіонату Глухівського району «Чайка – Росток - Холдінг», «Тулиголовець» (с.Тулиголове) та чемпіон району 2016 року команда «Партизан».

Лише в останньому турі, перемігши команду «ФК Червоне» з рахунком 6:1, вперше в історії футболу Глухівського району, чемпіонами стали футболісти команди «Тулиголовець».

Друге місце, вигравши в останньому матчі команду «Будівельник» з Білокопитового 2:1 стала команда «Чайка – Росток - Холдінг» (сел. Шалигине).

Ще один претендент на срібло першості – команда «Партизан» с.Студенок, в останньому матчі поступилася в с. Соснівка команді «Дружба» 3:5, внаслідок чого опустилася на ІІІ місце, завоювавши бронзові медалі Відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу.

Футбольний сезон в районі завершиться традиційним розіграшем осіннього кубку району, який стартує вже цієї суботи 21 жовтня 2017 року в с.Соснівка та с.Баничи. Початок ігор об 11 годині.

Тож, запрошуємо уболівальників відвідати ігри кубку Глухівського району і підтримати ваші  команди.