Районна газета

ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА СВИРИДЕНКА

За традицією, у лютому місяці кожного року в селі Полошки проводиться районний волейбольний турнір до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, присвячений пам’яті воїна-афганця Михайла Свириденка.

Ведуча Надія Пустинник, завідуюча сільською бібліотекою, розповіла про життя Михайла Миколайовича. Сільський голова Андрій Авраменко привітав усіх присутніх на своїй гостинній землі, побажав гарної гри на майданчику, успіхів кожній команді та мирного неба над головою. Чимало теплих та приємних слів привітання пролунало від головного спеціаліста відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Андрія Дарченка. Завершив відкриття змагань виступ головного судді  Євгенія Білого, який довів до всіх присутніх регламент змагань.

На турнір завітали команди «Колос» с.Береза, «Мічуренець» с.Шевченково, «Чапаєвець» с.Слоут та господарі «Рассвет» с.Полошки. Усі команди показали майстерну гру та спортивну підготовку, за що отримували постійну підтримку від своїх односельчан, а вболівальники, в свою чергу, насолоджувалися кожною миттю гри вправних майстрів.

Команда «Колос», яка показала чудову гру, але, на жаль якій не вистачило фарту, посіла ІV місце, команда «Мічуренець» з 3 очками посіла ІІІ місце, а «Чапаєвець» з 5 очками на ІІ місці.

В напруженій боротьбі перше місце і кубок змагань дістався господарям турніру – команді «Рассвет» Усі команди учасників були нагороджені продуктовими наборами, призери - грамотами та медалями, а кращі гравці кожної команди - цінними подарунками.