Районна газета

ФУТБОЛЬНА ГЛУХІВЩИНА

Чемпіонати району з футболу – головні змагання року. В цьому футбольному сезоні бере участь 15 команд основного складу та 10 команд юніорів.

На спортивному комплексі «Україна» с.Сваркове пройшов фінал чемпіонату Глухівського району з футболу серед юніорів. В боротьбі за 3-4 місця зустрілись команди «Чайка» (сел.Шалигине) та «Дружба» (с.Соснівка). Гра була напруженою та цікавою. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь соснівців, тож вони стали бронзовими призерами змагань. У боротьбі за 1-2 місця зустрілись дві сильніші команди – «Партизан» (с.Студенок) та «Чапаєвець» (с.Слоут). На вирішальну гру команди добре підготувались і боролися за перемогу. Фортуна була на боці слоутчан. Вони впевнено перемогли команду суперників з рахунком 6:1 і стали чемпіонами змагань, команда «Партизан» с.Студенок - срібний призер змагань.

Команди нагороджені кубками та грамотами, гравці - грамотами відділу молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації та медалями. Визначені кращі гравці фінальної частини чемпіонату району з футболу серед юніорів. Ними стали Павло Пятигор (команда «Чайка» сел. Шалигине), Денис Варица («Дружба» с.Соснівка), Олександр Алферов («Партизан» с.Студенок), Олег Рухляда («Чапаєвець» с.Сваркове).

Відкритий чемпіонат Глухівського району з футболу серед команд основного складу перетнув екватор. Цьогорічна боротьба за чемпіонське звання була дуже гострою. Турнірну таблицю в групі «А» відразу очолюють три команди «Дружба» (с.Соснівка), «Клевень» (с.Соснівка) та «Тулиголовець» (с.Тулиголове), які мають у своєму активі по 21 очка. Команди одержали по 6 перемог, 3 нічиї та 1 поразку. За вихід до фіналу за четверте місце борються дві команди «Рассвет» (с.Полошки) та «Діброва» (с.Дубовичі). В їхньому активі по 15 очок. Дещо невдало в цьому році виступає команда «Чайка» (сел.Шалигине), в їхньому активі 3 очка.

В групі «Б» упевнено лідирує команда «Кварцит» (с.Баничі) - 8 перемог, 24 очка, на другому місті команда «Лідер» (м.Глухів), на три очка від них відстала команда «Полісся» (сел.Ямпіль), а ось за останнє четверте місце в цій групі борються три команди «Мічурінець» (с.Шевченкове), «Партизан» (с.Студенок) та «Нива» (сел. Червоне).