Районна газета

ФІНІШУВАВ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ СЕЗОН

У спортивному залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського НАУ відбулись змагання з суперкубку Глухівського району серед чоловіків, які завершили волейбольний сезон на Глухівщині.

У змаганнях прийняли участь 4 кращі чоловічі волейбольні команди за підсумком чемпіонату Глухівського району з волейболу 2018 року:

- неодноразовий переможець та призер минулих першостей, команда, що зайняла 4 місце у Чемпіонаті району з волейболу 2018 року – команда «Чапаєвець» с. Слоут.

- команда, яка останні два роки стає бронзовим призер першості району з волейболу  – «Чайка» сел. Шалигине

- володар Суперкубку з волейболу 2017 року, срібний призер першості Глухівського району з волейболу серед чоловіків 2018 року - команда «Рассвет» с.Полошки.

- чемпіон першості Глухівського району з волейболу серед чоловіків 2018 року -  «Мічурінець»с. Шевченкове.

Під час урочистого відкриття змагань перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий привітав команди з участю у розіграші суперкубку Глухівського району з волейболу та нагородив кубком, медалями і грамотами переможців чемпіонату Глухівського району з волейболу.

За підсумком змагань суперкубок завоювали волейболісти команди «Мічурінець» с.Шевченкове, на ІІ місці – команда «Чайка» сел. Шалигине,   ІІІ місце вибороли гравці команди «Рассвет» с.Полошки.