Районна газета

МАЙСТЕР-КЛАСИ «БАРСИ» НА ГЛУХІВЩИНІ

Викладачі футбольного центру  «Барса» показали майстер-клас  вихованцям спортивних шкіл в оздоровчому таборі „Сонячний” та в селі Сваркове.

На заході були присутні голова Глухівської райдержадміністрації Олексій Ткаченко, його перший заступник Володимир Картавий.

На тренування з’їхалися учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл із сіл Береза, Слоут, селища Шалигине. Сумські тренери провели заняття за тією ж програмою, що й навчають учнів в обласному центрі, використовуючи сучасну європейську практику та методику.  Діти отримали масу позитивних емоцій, тренери ДЮСШ Глухівської райради  - вагомий досвід у роботі. Дуже приємно, що сумські спеціалісти високо оцінили рівень футбольної підготовки наших юнаків.

- Хочеться, щоб до нас частіше приїжджали тренери такого рівня і показували нашим юним спортсменам, як треба грати в футбол. Ми тут граємо на любительському рівні, а дітей хочеться навчити професіоналізму, – говорить Сварківський сільський голова Юрій Матвієнко. 

 - Наша мета – популяризувати дитячо-юнацький футбол по всій Сумщині. Для цього ми відкриваємо філії «Барси» в районних центрах, а також проводимо подібні виїзні тренування. Ми шукаємо нові футбольні таланти та пропагуємо здоровий спосіб життя, – заявив Вадим Гордієнко.

Під час зустрічі керівництва  району з директором ФЦ «Барса» Вадимом Гордієнком з було прийнято рішення про створення філій «Барси» і на Глухівщині, зокрема, на базі Шалигинської загальноосвітньої школи та Березівського і Баницького навчально-виховних комплексів.