Районна газета

ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛ НА ГЛУХІВЩИНІ

З 1 вересня 2013 року в загальноосвітніх закладах району буде введено урок футболу. Цим уроком планується охопити учнів всіх класів, за виключенням тих, хто відноситься до спеціальних медичних груп або звільнені.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу у справах молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Андрій Дарченко на апаратній нараді при розгляді питання про хід виконання Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Сумській області на 2013-2015 роки на території району.

На цей час в районі функціонує 21 футбольне поле. Додатково в кожному населеному пункті було поставлено завдання облаштувати міні–поля та розробити і впровадити алгоритм розвитку дворового футболу. Як результат, майже у всіх населених пунктах району облаштовані та функціонують футбольні міні-поля, на яких щодня мають змогу займатись як діти, так і молодь району. Розпочато роботу по підготовці проектно-кошторисної документації по будівництву в районі майданчиків для занять футболом зі штучним покриттям. Під час зустрічі керівництва району з директором футбольного центру «Барса» Анатолієм Твердоусом та директором ТОВ «Бараспорт» Олександром Шарієм було досягнуто домовленість по організації роботи щодо створення майданчиків зі штучним покриттям у селищах Шалигине та Червоне, селах Береза, Сваркове, Баничі та Полошки.

З метою створення належних умов для розвитку футболу у навчальних закладах проведені поточні ремонти у спортивних залах, упорядковані спортивні майданчики, проведено інвентаризацію футбольного інвентарю та встановлено його потребу.

В програму літнього спортивного життя району були включені футбольні змагання, Дні футболу, змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч», першість району з футболу серед юнаків, футбольні турніри в сільських та селищних радах та ряд інших заходів.

Підводячи підсумки даного питання, голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко акцентував увагу відповідальних за виконання даної Програми осіб на детальному аналізі всіх проведених заходів, визначенні потреб в розрізі кожної сільської та селищної ради з метою залучення максимальної кількості дітей та юнаків до занять футболом, популяризації цього виду спорту.