Районна газета

Турнір з волейболу серед жіночих команд

В спортивному залі Шевченківського навчально-виховного комплексу відбулися змагання VІ районного турніру з волейболу з нагоди Дня захисту прав жінок та миру. У змаганнях взяли участь сильніші волейбольні жіночі команди, а саме «Нива» села Дунаєць - чемпіон району 2013 року, «Чапаєвець» села Слоут – срібний призер чемпіонату, «Нива» селища Червоне - бронзовий призер цьогорічного чемпіонату, «Есмань» села Некрасове – команда, що зайняла четверте місце, і господарі турніру - команда  «Мічурінець» села Шевченкове.

Про це повідомила головний спеціаліст відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Ліана Мирошниченко.

За кубок змагались п`ять сильніших районних команд.  За результатами змагань, у напруженій боротьбі перемогу здобула  команда «Чапаєвець» села Слоут, на другому місці - господарі турніру команда «Мічурінець» села Шевченкове, на третьому - «Нива» села Дунаєць.  

Підводячи підсумки районного турніру Шевченківській сільський голова Олена Щебедько та головний суддя змагань Валерій Ільченко, привітали команди з цікавою, захоплюючою грою і нагородили кубком, грамотами, медалями та призами команди переможців та призерів змагань.

Також були відзначені кращі гравці турніру. Ними стали: Наталія Саченко (команда «Мічурінець» с.Шевченкове), Валентина Вертієвець (команда «Чапаєвець» с.Слоут), Сніжана Старченко (команда «Нива» с.Дунаєць), Тетяна Вакуленко (команда «Нива» сел.Червоне) та Олена Крюк (команда «Есмань» с.Некрасове). Всі команди-учасниці отримали продуктові набори від Шевченківської сільської ради та солодкі призи від спонсорів турніру.