ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

У цьогорічній першості взяли участь 8 команд: «Есмань» с. Некрасове, «Клевень» с. Сваркове, «Рассвет» с. Полошки, «Дружба» с. Соснівка, «Чайка» сел. Шалигине, «Мічуринець» с. Шевченкове, «Нива» с. Дунаєць та минулорічний чемпіон змагань команда «Чапаєвець» с. Слоут

За результатами попереднього етапу змагань до фінальної частини, яка проходила 3 березня 2019 року в с. Некрасове, вийшли команди «Чапаєвець», «Клевень», «Есмань» та «Рассвет».

ІІІ місце вибороли гравці Некрасівської «Есмані», перемігши волейболістів команди «Рассвет» с. Полошки з результатом 2:0.

У фінальному матчі зустрілись дві найсильніші команди – «Чапаєвець» та «Клевень».

Неодноразовими чемпіонами Глухівського району з волейболу серед ветеранів, з рахунком 2:1, стали спортсмени команди «Чапаєвець» с. Слоут; сварківці – срібні призери змагань.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами.