В РАЙОНІ ПРОЙШОВ ТУРНІР «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

З 18 по 30 жовтня проходив Кубок Глухівського району з міні–футболу «Золота осінь» серед юнаків та дівчаток 2000-2003 року народження.

Фінальні ігри пройшли на спортивному комплексі «Кварцит» села Баничі. За результатами попередніх ігор за ІІІ місце змагались футболісти Березівського  навчально-виховних комплексів та Шалигинської школи. Упевнену перемогу здобула команда  Березівського НВК - рахунок 7–0.

Звання чемпіонів Кубку розіграли команди Полошківського та Баницького навчально-виховних комплексів. Досить цікаву і комбіновану гру показали обидві команди. Матч закінчився з рахунком 0-0. У післяматчевих пенальті перемогу здобули футболісти Полошківського навчально-виховного комплексу.

Тож за результатами змагань на першому місці команда Полошківського навчально-виховного комплексу,  друге місце у юних футболістів Баницького навчально-виховного комплексу,  третє – у Березівського навчально-виховного комплексу. Всі команди, які брали участь у змаганнях показали цікаву технічну гру.

На змаганнях  футболістів підтримували їх вчителі фізичної культури, тренери, вболівальники. Закінчились змагання чудовим настроєм учасників та нагородженням команд. Привітали та нагородили команди головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ліана Мирошниченко  Глухівської районної державної адміністрації та директор  ДЮСШ Олег Москаленко. Команда переможець та призери змагань нагороджені кубками та грамотами відділу молоді та спорту райдержадміністрації.