Районна газета

Осінній кубок з футболу – фінішував

З 12 жовтня по 2 листопада на території Глухівського району проведено змагання осіннього кубку  району з футболу серед сільських, селищних рад. Це останній вид районної спартакіади серед сільських та селищних рад.

У розіграші головного трофею взяло участь 10 команд з сіл Сваркове, Шевченкове, Баничі, Соснівка, Студенок, Слоут, Білокопитове, селищ Шалигине та Червоне, об’єднана команда сіл Дунаєць та Полошки. Змагання проходили  на футбольних полях району, а фінальна гра відбулась на спортивному комплексі «Кварцит» с.Баничі. У фіналі зустрілися команда «Нива - Рассвет» (сіл Дунаєць та Полошки), яка у півфіналі упевнено перемогла команду«Чапаєвець» с.Слоут з рахунком 3 – 0, та «Партизан» с.Студенок, що у півфіналі обіграла шалигинську «Чайку» з рахунком 3 - 2. На вирішальну гру обидві команди добре підготувались і мали за мету тільки перемогу. Фінальний матч проходив у цікавій, напруженій та комбінаційній грі, на високому рівні. На кожній ділянці точилась  гостра боротьба. Кожна з команд мала достатньо можливостей для взяття воріт суперників, матч закінчився з рахунком 1 – 1, а у серії пенальті влучнішими виявились футболісти об’єднаної команди «Нива – Рассвєт». Тож з рахунком 6-5  бажану перемогу здобуває команда «Нива - Рассвєт» і становиться володарем осіннього кубку району з футболу. Команда-переможець нагороджена кубком, грамотою, гравці дипломами відділу  молоді та спорту райдержадміністрації. Команда «Партизан» с.Студенок нагороджена грамотою, гравці - дипломами. Нагородження команд провели тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Дарченко та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ліана Мирошниченко.

Як закриття футбольного сезону в районі відбудеться Суперкубок, де зустрінуться команда «ФК Лідер» (м.Глухів) - переможець відкритого чемпіонату району з футболу та володар осіннього кубку з футболу - об’єднана команда «Нива-Рассвет» (сіл Дунаєць та Полошки).