Районна газета

РАЙОННЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО

У селі Баничі проведено районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту,  у якому взяли участь команди Баницької, Перемозької, Дунаєцької, Сопицької, Семенівської, Полошківської, Уланівської сільських та  Есманьської селищної рад

Під час урочистого відкриття до учасників з привітаннями звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ, який вручив кращим спортсменам та ветеранам спорту району спільні грамоти голів районної ради та райдержадміністрації: Сороці Віктору (с. Некрасове), Кравченку Валерію (с. Полошки), Самусю Володимиру (сел. Есмань), Вижі Світлані (с. Баничі).

Учасників заходу також привітали секретар Баницької сільської ради Олена Соловей, голова Товариства сприяння обороні України Олексій Горбачов та ветеран спорту, неодноразовий призер чемпіонатів світу та Європи з легкоатлетичного багатоборства серед ветеранів Катерина Шведова.

Після урочистостей розпочалися змагання з міні-футболу серед юнаків та дорослих, волейболу, стрільби з пневматичної зброї, піднімання гирі, армреслінгу, бігу на 100 м, 400 м, 800 м, та перетягування линви.

За підсумками всіх видів змагань переможцями стали представники Полошківської сільської ради, друге місце посіла команда Семенівської сільської ради, третіми стали спортсмени Сопицької сільської ради.

Також з нагоди свята з учнями Баницького навчально-виховного комплексу був проведений олімпійський урок за участю Катерини Шведової.