Районна газета

СУПЕРКУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

На стадіоні «Дружба» села Соснівка відділом молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації був проведений суперкубок району з футболу.Це останні в цьому році футбольні змагання в районі.

У змаганнях взяли участь чемпіони відкритого чемпіонату Глухівського району  2013 року команда «ФК Лідер» (м. Глухів) і володар осіннього кубку району серед сільських та селищних рад 2013 року об’єднана команда «Нива - Рассвет» (сіл Дунаєць та Полошки).

Протягом  всього матчу було багато напружених моментів, м’яч багато разів пролітав поруч зі штангами. Вболівальники, затамувавши подих, слідкували за ходом гри. Кожна з команд мала достатньо можливостей для взяття воріт суперників, але єдиний гол Віталія  Максименка, забитий в першому таймі  у ворота об’єднаної команди «Нива-Рассвет» вирішив долю поєдинку. Тож з рахунком 1-0 «ФК Лідер»  здобуває бажану перемогу і становиться володарем Суперкубку району з футболу.

Команда переможець нагороджена кубком та грамотою, призери грамотою відділу молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації.