Районна газета

НЕКРАСІВСЬКІ ШКОЛЯРІ - ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ

На базі Некрасівського навчально–виховного комплексу з метою вдосконалення юнацького спорту в районі проведено І етап чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед юнаків закладів загальної середньої освіти

Змагання проходили у двох вікових категоріях - старшій та середній. Взяли участь команди Баницького, Некрасівського, Полошківського, Суходільского навчально–виховних комплексів та Есманьської загальноосвітньої школи.

Функцію головного судді змагань виконував тренер–викладач з баскетболу ДЮСШ м. Глухів Федір  КОЛТАЧИХІН. 

За результатами змагань у старшій віковій категорії місця розташувались таким чином:

І місце – команда Некрасівського навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Юрій Коломієць),

ІІ місце – команда Суходільского навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Алла Гейко),

ІІІ місце – команда Баницького навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Володимир Соловей);

У середній віковій категорії: І місце у Некрасівського навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Юрій Коломієць), ІІ місце у команди Баницького навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Володимир Соловей), ІІІ місце у Есманьської загальноосвітньої школи (вчитель фізичної культури Сергій Сотник).

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли юнаки Некрасівського навчально-виховного комплексу, які і будуть представляти Глухівський район на обласному етапі змагань. На ІІ місці учні Баницького навчально-виховного комплексу, на ІІІ місці -  Есманьської загальноосвітньої школи.

По закінченню  змагань команди були нагороджені грамотами відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації, а переможець отримав кубок.

Вітаємо команди та їх наставників! Зичимо подальших перемог!