КОМАНДА «ЧАЙКА» СЕЛИЩА ШАЛИГИНЕ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ

З грудня 2019 до лютого 2020 року тривав Чемпіонат Глухівського району з волейболу серед чоловічих команд

На старт змагань вийшли 9 команд сільських та селищних рад. Це команди «Чайка» сел. Шалигине – переможці минулорічної першості, «Червоне» сел. Есмань, «Дружба» с. Соснівка, «Клевень» с. Сваркове, «Мічуринець» с. Шевченкове, «Чапаєвець» с. Слоут, «Рассвет» c. Полошки та «Есмань» с.Некрасове.

Команди грали за двоколовою системою.

З перших же турів змагання звання кращої команди районувиборювали 4 команди – «Чайка», «Рассвет», «Дружба» та «Мічуринець». Лише в останній день Чемпіонату, перемігши волейболістів з Полошок, чемпіонами району, другий рік поспіль стала команда «Чайка» сел. Шалигине. Полошківський «Рассвет – срібні призери першості. Третє місце вибороли гравці соснівської «Дружби», перемігши в останньому турі змагань шевченківців.

4 кращі команди за підсумком першості розіграють супер кубок з волейболу 2020.