НЕКРАСІВСЬКА «ЕСМАНЬ» - ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

З 15 до 22 лютого проходив чемпіонат Глухівського району з волейболу серед ветеранів

У цьогорічній першості взяли участь 7 команд - «Есмань» с. Некрасове, «Клевень» с. Сваркове, «Рассвет» с. Полошки, «Дружба» с. Соснівка, «Чайка» сел. Шалигине, «Мічуринець» с. Шевченкове, та «Чапаєвець» с. Слоут, яка є минулорічним чемпіоном району.

Першість проходила у 2 етапи. Спочатку команди були розподілені на дві групи. По дві кращі команди з кожної групи виходили до фінальної частини змагань.

Після попереднього етапу змагань до фінальної частини вийшли 4 кращі команди – «Рассвет», «Чайка», «Есмань» та «Чапаєвець». Перемігши слоутчан з рахунком 2:1, першими фіналістами стали некрасівські волейболісти. У другому півфінальному матчі сильнішими стали волейболісти шалигинської «Чайки», які перемогли полошківців 2:1. У фінальному матчі перемогу і звання чемпіонів району з волейболу серед ветеранів здобули гравці команди «Есмань» с. Некрасове. Шалигинська «Чайка» - срібний призер змагань. У матчі за ІІІ місце перемогу і бронзові нагороди завоювала команда «Чапаєвець».

Переможці та призери турніру нагороджені кубком та медалями чемпіонату Глухівського району з волейболу серед ветеранів.