ФІНІШУВАВ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ. РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЖІНОК

Волейбол є популярним та одним з наймасовіших видів спорту в Глухівському районі. З 30 листопада 2013 року по 18 січня 2014 року проходили змагання чемпіонату Глухівського району з волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяло участь 14 команд - 8 команд першої ліги та 6 команд ІІ ліги.

18 січня фінішував останній тур чемпіонату І ліги. Змагання проходили в селах Шевченкове та Полошки. В останньому турі змагань визначалась не тільки команда-переможець і команда, яка прийме участь у суперкубку району, а ще команда, яка покине першу лігу змагань. Чемпіоном Глухівського району з волейболу сезону 2013–2014 років  стала команда «Мічурінець» с. Шевченкове. Команда «Есмань» с. Некрасове - бронзовим призером змагань. Слоутчани - срібним призером чемпіонату району.

За вихід до суперкубку змагались команди «Рассвет» с.Полошки та «Нива» сел. Червоне. Справжній бійцівський характер показали волейболісти с.Полошки. Вони зайняли четверте місце, на одне очко від них відстала команда «Нива» сел. Червоне.

Покидає першу лігу на наступний рік команда «Партизан» с. Студенок. На зміну їм приходить команда «Колос» с. Береза.

11 січня в спортивному залі Соснівського НВК відбулись фінальні змагання першості Глухівського району з волейболу серед команд ІІ групи. У фіналі взяли участь 4 команди, які за результатами трьох турів стали переможцями зональних змагань. Це команди південної зони «Дружба» с. Соснівка та «Клевень - 2» с. Сваркове, переможець північної зони «Нива» с. Суходол та «Колос» с. Береза. За результатами змагань, показавши цікаву, змістовну гру і перемігши у всіх зустрічах, перемогу у фінальних іграх здобули спортсмени «Колос» с. Береза, які були нагороджені грамотами і путівкою до І групи чемпіонату району з волейболу. На другому місці - молода і перспективна команда «Нива» с. Суходол, на третьому - спортсмени команди «Дружба» с. Соснівка,  на четвертому – другий  склад Сварківської  «Клевені».

З 26 січня розпочинається чемпіонат району з волейболу серед жінок. Перший тур змагань відбудеться в спортивних залах Слоутського НВК  та Некрасівського НВК. Початок змагань о 10.00 год. Запрошуємо вболівальників підтримати свої команди.