Районна газета

ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ

У селі Соснівка відбувся фінальний матч весняного кубку Глухівського району з футболу між командами «Дружба» (с. Соснівка) та «Діброва»  (с.Дубовичі)

Перемігши з рахунком 1:0, володарями весняного кубку стала команда «Дружба». Команда переможець отримала кубок та грамоти від відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації та Федерації футболу Глухівського району.

СТАРТУВАВ ВЕСНЯНИЙ КУБОК ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Цьогоріч у турнірі взяли участь 13 команд

У першому раунді змагань команди грали у чотирьох зонах: с. Білокопитове, с. Слоут, с. Соснівка та с. Полошки. З кожної зони до наступного етапу змагань виходили по 2 кращі команди.

НА ГЛУХІВШИНІ СТАРТУВАВ ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

Розіграшем суперкубку на стадіоні «Кварцит» (с. Баничі) стартував футбольний сезон на Глухівщині

У цьому матчі взяли участь переможець відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу 2018 року – «Велетень-2» та володар осіннього кубку 2018 року – команда «Кварцит» с. Баничі.

ШКОЛЯРІ ГЛУХІВЩИНИ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ У РАЙОННІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

У змаганнях районного етапу Всекраїнської спартакіади серед допризовної молоді взяли участь команди Баницького, Суходільського і Березівського навчально-виховних комплексів та спортсмени Шалигинської ЗОШ

Програма змагань включала в себе підтягування на перекладині, метання гранати, подолання смуги перешкод, біг на 100 м і 1500 м та стрільбу з пневматичної гвинтівки.

ФІНІШУВАВ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

24 березня 2019 року завершились змагання Глухівського району з волейболу серед жінок.

У цьому році в змаганнях взяли участь команди  «Клевень» с. Сваркове, «Нива» с. Дунаєць, «Есмань» с. Некрасове, «Чапаєвець» с. Слоут та минулорічний чемпіон «Мічурінець» с. Шевченкове.