Районна газета

11 КРОКІВ ДЛЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ПРИЄДНАННЯ ГРОМАД

«Децентралізація влади» спільно з Мінрегіоном підготували інфографіку http://decentralization.gov.ua/news/item/id/6616, яка демонструє, як розпочати і пройти шлях приєднання до об’єднаної громади

Громаді, що межує з об’єднаною, треба зробити всього декілька кроків, щоб приєднатися до ОТГ і отримати нові можливості для розвитку. Сама ж ОТГ в процесі приєднання не переживатиме політичних та економічних потрясінь.

ВІТАННЯ ХЛІБОРОБАМ ГЛУХІВЩИНИ!

Щиро вітаємо хліборобів та всіх працівників сільського господарства Глухівського району з намолотом перших 100 тисяч тонн зерна нового врожаю!

Висловлюємо щиру подяку за наполегливу, напружену та самовіддану працю на рідній землі!

«ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО – ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА СВОЄЇ ЗЕМЛІ»

Форум з такою назвою і виставка «Продукти для здорового життя» відбудеться 8 вересня в Сумах у виставковому центрі «Іллінський»

Міжнародний форум проходитиме вдруге і його учасники розглянуть теми щодо тенденцій та перспектив експорту органічної продукції, контролю стандартів продуктів харчування на Сумщині, актуальних програм підтримки українських аграріїв, перспектив співпраці сільгоспвиробників України та Канади і розвитку органічного бджільництва.

УРЯД ВДОСКОНАЛИВ ПРОГРАМУ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України

Соціальний стан громадян тепер адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги.

АГРАРІЇ РАЙОНУ ПРАКТИЧНО ЗАВЕРШИЛИ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

За даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації станом на  19.08.2017  вже  обмолочено 21,3 тис. га   ранніх зернових, що складає 90% до плану,  середня урожайність 57,3 ц/га – це найвища урожайність в області.   

Завершено збирання озимого жита,  ярої пшениці, ячменю, гороху, вівса, люпину ТОВ «Велетень»  розпочато збирання гречки, урожайність становить 22,0 ц/га.

Більше статей...

  1. ПОНАД 70% ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПІДГОТОВЛЕНО ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО
  2. ГЛАВА УРЯДУ: ПІДСТАВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ НЕМАЄ, ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В СТРОК
  3. НА ГЛУХІВЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ЗБОРИ ІЗ ЗАГОНАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ
  4. ОТГ СУМЩИНИ ЗНОВУ В П’ЯТІРЦІ ЛІДЕРІВ ПО УКРАЇНІ
  5. В МІНРЕГІОНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО РОЗШИРЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД У ГАЛУЗІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
  6. ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ОПУБЛІКУВАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ
  7. ДЕНЬ СЕЛИЩА ВІДСВЯТКУВАЛА ЕСМАНЬ
  8. СЕРГІЙ САВЧУК: ПРОГРАМУ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ВІДНОВЛЕНО
  9. ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ-ІІІ»
  10. ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЩОДО РОЗРАХУНКУ СЕРЕДНЬОЗВАЖЕНИХ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО!