Районна газета

МЕТА ДЕРЖАВНИХ БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ – КОМФОРТ І БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН, – МІНРЕГІОН

У рамках освітньої платформи СANactions за участі заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева ПАРЦХАЛАДЗЕ, архітекторів, проектантів та дизайнерів, відбулася профільна дискусія «ДБН. Цивілізовані норми»

За словами Лева Парцхаладзе, перегляд застарілих ДБН один із ключових напрямів роботи будівельного блоку Міністерства. Він наголосив, що у той час, коли будівельники європейських країн пішли вперед, ми й досі керуємося багатьма нормами з радянських часів. Норми не можуть «наздоганяти», а мають працювати на випередження існуючих технологій і допомагати проектувальникам використовувати інноваційні методи і будівельні матеріали. Лише в такому випадку будівельна галузь зможе дихати наповну.

ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ МЕДИЦИНИ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Керівники районної та міської влади, Шалигинської, Березівської об’єднаної територіальних громад та Глухівської центральної районної лікарні на спільній нараді обговорили проблемні питання надання медичних послуг населенню на вторинному рівні.

Є цілий комплекс питань – поповнення медичними кадрами, фінансове забезпечення центральної районної лікарні, застарілість обладнання та інше, вирішення яких покращить медичне обслуговування жителів міста та району.

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ТОРГОВЕЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Під головуванням голови Глухівської районної державної адміністрації Вікторії СОКОЛ відбулася нарада, на якій розглянуто питання щодо сплати податків на нерухоме майно, від’ємне від земельної ділянки, сплати єдиного, акцизного та земельного податку закладами торгівлі, які входять до складу Глухівської «Райспоживспілки» та розташовані на території Глухівського району.

СЕМІНАР-НАРАДА СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ

Сільські та селищні голови району оговорили ряд важливих питань на семінар-нараді, який відбувся під головування голови райдержадміністрації Вікторії СОКОЛ та голови районної ради Олексія ТКАЧЕНКО.

МЕТОДИЧНО-ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ СЕКРЕТАРІВ

В Глухівськой районной державной адміністрації відбулося навчання для секретарів сільських та селищних рад.

Перед початком розгляду питань порядку денного керівник апарату Глухівської районної державної адміністрації Олена ХАРЧЕНКО наголосила на їх важливості та закликала активно долучатися до обговорення інформацій, з якими виступатимуть доповідачі.