Районна газета

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та своїй державі.

СПАРТАКІАДА СЕРЕД КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

У спорткомплексі Сумського державного університету пройшов другий етап Всеукраїнської спартакіади державних службовців.

ПРО РОБОТУ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

Районна спостережна комісія у І півріччі 2017 року працювала у складі, який затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17.05.2016 № 159-ОД «Про спостережну комісію при Глухівській районній державній адміністрації».

НА ГЛУХІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, представники влади та громадськості поклали квіти до Меморіалу на честь Героїв Чернівського бою.

ЗАТВЕРДИЛИ РОБОЧІ ЗАХОДИ З ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

Під головуванням першого заступника голови Глухівської районної державної адміністрації Володимира КАРТАВОГО пройшла спільна нарада за участі представників поліції, сектору з питань пробації та суб’єктів соціальної роботи щодо протидії на території Глухівського району злочинності серед неповнолітніх, забезпечення конституційних прав дітей, які вступили у конфлікт із законом