Районна газета

«НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ КОЖНІЙ ДИТИНІ ЗДОБУТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ»

Зазначила голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ під час обговорення проблемних питань щодо створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти дітей шкільного віку села Привілля.

НА ГЛУХІВЩИНІ РЕМОНТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Філією «Глухівська ДЕД» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» проведено ямковий ремонт обласної автомобільної дороги О190413 Глухів–Привілля загальною протяжністю 4 км (вартість робіт склала 1080,298 тис. гривень) та ділянки Глухів – Полошки обласної автомобільної дороги О190407 (вартість робіт - 200 тис. гривень).

Фінансування робіт проведено у рамках співфінансування, де 50%- кошти ТОВ «Велетень» і 50% - кошти обласного бюджету.

НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ УРЯД СПРЯМУВАВ 6 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ

На виділені Сумщині кошти побудують, утеплять і відремонтують заклади соціальної сфери, реконструюють водогони, стадіони і вуличне освітлення, а також придбають обладнання і меблі для лікарень, шкіл, садочків і сільських клубів

Цього року Уряд виділив понад 6 млрд. грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд. грн виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд. грн регіони отримають через субвенцію з бюджету.

СУМЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЦИФРОВОГО ПОРЯДКУ ДЕННОГО УКРАЇНИ

16 липня о 12:00 в залі апаратних засідань облдержадміністрації робоча група з цифровізації населення зустрінеться з представниками Громадської спілки «Хай-Тек Офіс Україна», що є розробником документу «Цифровий порядок денний України 2020»

Експертів, фахівців, інших компетентних осіб і представників ЗМІ запрошують долучитися до обговорювання перспектив залучення інвестицій, поглиблення співпраці з ЄС у цифровій сфері і розбудові інноваційної інфраструктури країни та цифрових перетворень, а також висловити проблемні питання цифровізації і шляхи їх вирішення.

СВЯТО ГРОМАДИ СЕЛА СУХОДІЛ

Заходи розпочалися в сільському клубі з теплих слів та нагороджень  сільського голови Надії АЩАУЛОВОЇ.

Зі щирими вітаннями до всіх присутніх також звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ, який  відзначив, що День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс. Усі досягнення, які має село  - це щоденна праця, знання і талант його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини.