Районна газета

«ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» ЗВІТУЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Пробація — це альтернатива позбавленню волі, що передбачає відбування засудженими покарання в громаді без ізоляції від суспільства

Контроль за поведінкою та виконанням обов’язків такими засудженими здійснюють працівники пробації. У разі порушення правил відбування покарання такі особи можуть потрапити за грати.

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ТЕПЕР І В МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНІ

Мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога» дозволяє розширити доступ людини до правової допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а й замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися контакти та автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0800213103 для отримання консультації

У Міністерстві юстиції України презентовано мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev. 

ІНФОРМУЄМО ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ВИПЛАТИ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

За інформацією управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації, Урядом, відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року №646-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб», 22 липня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» 

Відповідною постановою затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.

МАЙБУТНЄ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ – УРЯД ТА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ УЗГОДЖУЮТЬ ПОЗИЦІЇ

До 7 серпня, за дорученням Уряду, обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання

Про це, звертаючись до представників обласних державних адміністрацій, сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав НЕГОДА під час онлайн-наради з питань територіальної організації влади.

НАРАЗІ ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ НА СУМЩИНІ ДОЗВОЛЯЄ УЧНЯМ ПРИСТУПИТИ ДО НАВЧАННЯ 1 ВЕРЕСНЯ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ

Про це повідомила очільниця обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА в інтерв’ю місцевому телеканалу «Відікон»

За її словами, сьогодні Сумщина знаходиться у «зеленій» зоні щодо поширення коронавірусної інфекції, а отже у планах приступити до навчання 1 вересня й працювати безпосередньо в закладах освіти.

Більше статей...

  1. УРЯД ВСТАНОВИВ ДОПЛАТУ ДО ПЕНСІЇ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС
  2. МАКСИМ СТЕПАНОВ ДАВ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОЛОЖЕНЬ ТА ПРАВИЛ ДІЇ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ В КРАЇНІ
  3. ТЕПЕР КОЖЕН МОЖЕ СЛІДКУВАТИ ЗА ПОКРАЩЕННЯМ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У СВОЄМУ РЕГІОНІ, - ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ
  4. ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ – ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ НЕ ЛИШЕ ДЛЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ, АЛЕ Й ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ
  5. ГЛУХІВЩИНА ФЕСТИВАЛЬНА
  6. СУМЩИНА ПОТРАПИЛА ДО ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ ЗА РІВНЕМ ПОШИРЕННЯ COVID-19
  7. РІШЕННЯМ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС ПОСИЛЕНІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА ШАЛИГИНЕ
  8. РОМАН ГРИЩЕНКО: МИ МАЄМО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ СУМЩИНА НЕ ПОТРАПИЛА ДО НЕБЕЗПЕЧНОЇ «ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ» ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19
  9. ПЕРЕВІРИЛИ ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
  10. МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗПОЧИНАЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ З МОНЕТИЗАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»