Районна газета

ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

Під головуванням голови Глухівської районної державної адміністрації, голови оперативного штабу Вікторії СОКОЛ відбулось чергове засідання оперативного штабу з координації роботи у галузі забезпечення законності, правопорядку та обороноздатності у Глухівському районі, на якому проаналізована  суспільно-політична ситуація на території Глухівського району за останній тиждень. 

18 ЖОВТНЯ НА СУМЩИНІ ЛУНАТИМУТЬ СИРЕНИ

У cереду на території області пройде технічна перевірка регіональної  системи оповіщення

Департамент цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до жителів Сумщини з проханням не хвилюватися у разі появи звуків сирен з 9.00 до 12.30. У цей час відбудеться річна технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен централізованого запуску, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення.

НАШІ ВОЇНИ ЗРОБИЛИ УКРАЇНУ НЕЗЛАМНОЮ ТА ГОРДОЮ, – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Президент Петро ПОРОШЕНКО взяв участь в урочистому складанні клятви ліцеїста вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Глава держави привітав всіх зі святом Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва

«Коли я дивлюся в очі наших воїнів – на фронті, на параді, на полігоні, на «Іграх нескорених», – відчуваю, як ми щодня стаємо сильнішими. Ці люди зробили Україну незламною та гордою. Їхній досвід та бойовий дух викликають вдячність співвітчизників, захоплення союзників і страх у ворогів», – наголосив Глава держави.

ВІКТОРІЯ СОКОЛ: «ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ - ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»

Голова райдержадміністрації привітала захисників України зі святом:

У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами ветеранів, які найдорожчою ціною захищали честь і свободу рідної землі, учасників антитерористичної операції, які сьогодні боронять суверенітет на сході України, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму і нині зміцнює обороноздатність країни.

РАЙОННІ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ привітала учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій, представників прикордонних загонів та військових частин, колишніх військовослужбовців,  які зібралися в районному будинку культури на урочистості до Дня захисника України.