Районна газета

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

З нагоди свята за участю учаників бойових дій на території інших держав, керівництва міста Глухова та Глухівського району біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям пройшов урочистий мітинг.

Зі словами подяки до всіх присутніх воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко: «Ви пройшли горнило війни на території іншої держав, гідно виконавши свій військовий обов’язок, продемонстрували приклад мужності і вірності військовому обов’язку під час виконання бойового наказу Батьківщини. Наш обов’язок – забезпечити гідну соціальну підтримку воїнів-інтернаціоналістів, а також не забувати про ваші священні подвиги. Питання життєзабезпечення воїнів-інтернаціоналістів знаходиться сьогодні в зоні особливої уваги влади, що визначено відповідними завданнями Президента України».

До всіх присутніх також звернулися воїни-інтернаціоналісти Юрій Кабиш, Євген Бубнов, який подякував міській та районній  владі та вручив почесну грамоту голові Глухівської районної державної адміністрації.

Пам’ять  всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.