Районна газета

СУМЩИНА ВШАНУВАЛА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Біля Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» в обласному центрі відбувся мітинг за участі влади та громадськості

«Сьогодні ми відзначаємо 25-річчя з дня виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ оголосив 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав. Наш обов’язок – забезпечити гідну соціальну підтримку воїнів-інтернаціоналістів, а також не забувати про їхні священні подвиги», – зазначив голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

 За словами посадовця, афганці своєю самовідданою любов’ю до Батьківщини подають гідний приклад молоді. «Ми маємо показати всій Україні приклад братерства, впевненості в майбутньому, оскільки Сумщина – територія миру і спокою», – резюмував Ігор Яговдик.

Під час мітингу відбулося урочисте відкриття погрудь кавалеру ордена Леніна Сергію ОШОМКУ та Герою Радянського Союзу, генералу-полковнику Борису ГРОМОВУ. За словами голови Сумської обласної організації «СОВЕАФ» Спілки ветеранів Афганістану Анатолія ЛИННИКА, встановлення погрудь воїнам-інтернаціоналістам – це важливий крок до увічнення подвигів героїв війни в Афганістані та поглиблення військово-патріотичного виховання молоді.

По завершенню мітингу відбулася панахида за загиблими в Афганістані і покладання квітів до обеліску.