Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЮ ЧЕРНІВСЬКОГО БОЮ

У пам'ять про героїв Чернівського бою, загиблих у 1941 році, відбувся автопробіг з площі Рудченка міста Глухова до меморіального комплексу Героям Чернівського бою, який знаходиться на 12 км автошляху Глухів-Суми, далі до меморіалу в селі Чернєве.

Біля пам’ятного знаку на честь радянських воїнів 2-ї гвардійської стрілецької дивізії під командуванням гвардії полковника Адріана Акіменка, які загинули у вересні 1941 року, захищаючи  Чернєве від нацистів, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів. Вшанувати пам'ять загиблих героїв Чернівського бою зібралася громадськість, учнівська молодь, дослідники цих історичних подій.

«21-24 вересня 1941 року на Глухівщині точилися жорстокі бої. Подвиг солдатів-героїв, які полягли у нерівному бою, стримуючи наступ ворога на Москву, повинен завжди жити у пам’яті прийдешніх поколінь. Щороку у ці дні громадськість району покладає вінки та квіти до пам’ятних місць на честь Героїв Чернівського бою», - відзначив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий.