Районна газета

ВІТАННЯ ЖИТЕЛЯМ СЕЛА УЛАНОВЕ З НАГОДИ ДНЯ СЕЛА

Вітальні слова та найкращі побажання з нагоди свята прозвучали на адресу мешканців Уланового від тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Володимира КАРТАВОГО.

Заслужені грамоти та квіти за активну участь у громадському житті села, вагомий внесок у розвиток громади від районної влади отримали настоятель Свято-Успенського храму с.Уланове Майборода Олександр Євгенійович, спеціаліст по роботі з молоддю Уланівської сільської ради Хряпін Сергій Михайлович, житель села Уланове Горбовцов Анатолій Олександрович, вчитель   Уланівського   навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Медведєва Ольга Миколаївна.

Сільську громаду з Днем села привітав уланівський сільський голова Геннадій КОНЮХОВ, який  нагородив почесними грамотами односельців за вагомий внесок у розвиток села, вручив подарунки довгожителям та найменшим жителям села, щиро подякував за розуміння і підтримку у вирішенні багатьох питань.

Чудова концертна програма порадувала всіх жителів та гостей свята, а також виставки місцевих майстринь, атракціони для наймолодших жителів, святкова дискотека для молоді.