Районна газета

ГЛУХІВЩИНА РЕМОНТУЄ ДОРОГИ

Філією  «Глухівська ДЕД»  дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» проводиться  частковий ремонт ділянки автомобільної дороги О190406 Дунаєць-Баничі від села Уздиця до села Баничі протяжністю 8,3 км.

Голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ відзначила, що ділянка має важливе значення. Це пов’язано з тим, що цим шляхом забезпечується підвезення дітей до Баницького навчально-виховного комплексу, а дорога знаходилась в незадовільному стані і ремонтні роботи не проводились вже  протягом багатьох років.

«Завдяки чисельним зверненням з обґрунтуванням необхідності проведення ремонтних доріг, нам вдалось залучити   900 тис гривень з державного бюджету для проведення ямкового ремонту ділянки та інших робіт», - проінформувала посадовець.

Станом на 10 жовтня 2017 освоєно близько 700 тисяч гривень: проведено грейдерування узбіч, ямковий ремонт ділянки дороги, висипка щебенем. З метою підвищення безпеки руху встановлені сигнальні стовпчики на небезпечних ділянках дороги   та проводиться обрізання дерев на узбіччях.