Районна газета

НАВЧАННЯ З КАДРОВОЇ РОБОТИ ТА ВИКОНАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени ХАРЧЕНКО відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів з питань проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, виконавської дисципліни та інших питань.

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом Вікторія ШЕЛЕМІНА довела до присутніх основні вимоги до проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Оцінювання проводиться відповідно до Типового порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 640, з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, доступності, прозорості, поваги до гідності. Відповідно до Типового порядку визначено чотири етапи оцінювання: визначення завдань і ключових показників; видання наказу; оціночна співбесіда; визначення результатів оцінювання та їх затвердження. Детально було проаналізовано проведення кожного етапу оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

На посиленні виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації наголосила начальник загального відділу Наталія ГАБЕНКО. Вона також зупинилась на питаннях щодо алгоритму перевірок роботи структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації з питань контролю та діловодства, основних вимогах до підготовки розпорядчих документів.