Районна газета

ІГОР ЯГОВДИК: «БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ – ЛОКОМОТИВ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ»

На виконання доручень Президента України у 2013 році на Сумщині буде побудовано та реконструйовано десятки соціально важливих об’єктів  

Серед них – житлові будинки, школи, дитячі садки, навчально-виховні комплекси, лікарні, заклади культури, спорту, а також об’єкти житлово-комунального господарства та дорожньої інфраструктури, повідомив у ході відеоселекторної наради заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

«Нині в державі створюються всі умови для активізації будівельної галузі. Забудовники долучаються до реалізації державних житлових програм, спрощується система надання адміністративних послуг та проходження низки дозвільних процедур», – зазначив посадовець.

Ігор Яговдик доручив керівникам на місцях послідовно виконувати доручення Глави держави, які стосуються розвитку будівельної галузі, адже від цього залежить розвиток області та комфорт її жителів.

За інформацією заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Сергія БРАЖЕНКА, упродовж січня-травня 2013 року підприємствами регіону виконано будівельних робіт на суму понад 220 мільйонів гривень.

Серед лідерів розвитку будівельної галузі, зокрема, щодо реалізації державних житлових програм Шосткинський, Білопільський, Лебединський та Тростянецький райони Сумщини.