Районна газета

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СПОРТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ЗА 2017 РІК

Під час чергового засідання спостережної комісії при Глухівській районній державній адміністрації підвели підсумки роботи у 2017 році.

Районна спостережна комісія при Глухівській районній державній адміністрації у 2017 році працювала у складі, який затверджено розпорядженням голови Глухівської районної державної адміністрації від 17.05.2016 №159-ОД «Про спостережну комісію при Глухівській районній державній адміністрації».

У своїй діяльності районна спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації", «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про районну спостережну комісію.

Засідання районної спостережної комісії проводилися щомісяця. На засідання комісії виносилися питання  організації роботи сільських, селищних рад з особами, які умовно-достроково звільнені від відбування покарання та з особами, які звільнені з місць позбавлення волі та які проживають на території цієї сільської ради, соціальної адаптації осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно засуджених, роботи Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, взаємодія структурних відділів адміністрації. При розгляді даних питань заслуховувалися сільські, селищні голови, начальники структурних відділів, робота яких пов’язана з цією категорією осіб, Глухівського міськрайонного центру зайнятості та Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації.

За підзвітний час до районної спостережної комісії надійшло 2 повідомлення  з виправної колонії через Глухівський міськрайонний центр зайнятості щодо особи, які звільнилась умовно – достроково від відбування покарання, 1 повідомлення з виправної колонії про дострокове звільнення. Ще 1 особа звернулась до управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації з питання отримання консультацій щодо отримання державних соціальних допомог та Глухівського міськрайонного центру зайнятості з питання працевлаштування.

Протягом 2017 року звільнені з місць позбавлення волі до спостережної комісії для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.