Районна газета

ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ПРОЕКТИ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИСЬ У РАЙОНІ В 2018 РОЦІ

Питання стану підготовки  проектів було обговорено на апаратній нараді при голові райдержадміністрації Вікторії СОКОЛ.

Як відзначила виконуючий обов’язки начальника відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Ковальчук-Савощенко на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у поточному році за рахунок коштів ДФРР на території Сумської області, від Глухівського району подано чотири проекти.

Це будівництво водогону в селі Бачівськ; реконструкція системи водовідведення із встановленням станції біологічного очищення стічних вод моделі ПЕСТ-ЗО Баницького НВК; капітальний ремонт приміщень амбулаторії селища Есмань; реконструкція вуличного освітлення в селі Полошки.

Крім того планується продовжити реконструкцію приміщень амбулаторії села Баничі та реконструкцію Перемозького сільського будинку культури. Ремонтні роботи цих об’єктів розпочались у минулому році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

«Збільшення залучення інвестицій  - це пріоритетне завдання районної державної адміністрації, яке є необхідною умовою для забезпечення розвитку економіки району», - відзначила Вікторія Сокол.