Районна газета

ФЕСТИВАЛЬ ЗАПАЛЮЄ ЗІРКИ

Фестиваль «Зорі над Клевенню» впевнено крокує селами району. 8 липня на гостинну Баницьку землю  завітали творчі колективи з  Перемозької, Чернівської та Уздицької сільських рад на чолі з сільськими головами.

Перед початком заходу у глядацькій залі Баницького сільського будинку культури було оформлено виставку декоративно-ужиткового мистецтва. Кожен із виробів був неповторним, колоритним, по-особливому цікавим, бо майстри вклали душу  в улюблену справу свого життя.

Захід продовжився фестивальною концертною програмою. Теплими словами привітали учасників та гостей фестивалю Баницький сільський голова Сергій Баклан, депутат районної ради Тетяна Савенко, начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Горбачова.

Учасники аматорського мистецтва клубних закладів Перемозької, Чернівської та Уздицької сільських рад презентували  найкращі здобутки у вокальному, хореографічному, театральному жанрах. Зі сцени звучали музичні твори про безмежну любов до своєї рідної землі, до матері, про віру у світле майбутнє нашої незалежної держави.

Фестивальна програма пройшла на одному подиху, підтвердженням чого стали бурхливі оплески глядачів, а це -  найкраща нагорода для людей, які віддані душею улюбленій справі.