Районна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ: УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЦИФРОВЕ МОВЛЕННЯ

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2. 

31 липня аналогове телевізійне мовлення припинилося у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року  буде припинено на всій території країни. На зміну аналоговому телебаченню прийде більш прогресивний цифровий стандарт.

Основними перевагами стандарту цифрового наземного телевізійного мовлення DVB-T2 для глядача є можливість БЕЗКОШТОВНОГО перегляду 32-х загальнонаціональних  телепрограм (у тому числі місцевих та регіональних); висока якість зображення та звуку; отримання додаткових інтерактивних сервісів та послуг.

Для прийому цифрового сигналу у жителів району мають бути або сучасні телевізори нового покоління, які підтримують формат DVD-T2, або додаткове обладнання – тюнер T2 і дециметрова антена.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Також консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

З основними типовими питаннями та відповідями щодо переходу до цифрового телебачення можна ознайомитись ТУТ

Презентація "ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ"

Отримання цифрового сигналу в Глухівському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в м. Шостка, Сумської області. Це важливо для налаштування напрямку вашої антени!