В СЕЛІ ПУСТОГОРОД ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

„Пустогород – розвивається, стає гарнішим та охайнішим. У його благоустрій вкладають свої сили всі жителі села. Цього року було проведено реконструкцію водогону по вул. Гагаріна, планується також по цій вулиці провести і ремонт дороги, а на вул. Садовій відремонтувати водонапірну вежу,” – відзначив сільський голова Володимир Гніденко, щиро вітаючи всіх односельців зі святом.

Під час урочистостей сільський голова відзначив подарунками і квітами поважних жителів села – тих, хто боронив нашу землю у воєнні роки, хто став на захист Вітчизни у мирний час, хто сьогодні творить історію свого рідного села, примножуючи його багатства. Як приклад, один з таких людей – скромних і працьовитих - Михайло Данилович Солощенко. Саме він побудував лавочку біля автобусної зупинки, щороку фарбує її, прибирає тут сміття, висадив біля зупинки та  пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни квіти і доглядає за ними.

Привітав жителів села Пустого род зі святом депутат районної ради Олександр Балицький. Він передав директору Пустогородського навчально-виховного комплексу  Людмилі Максименко кошти на придбання кольорового принтера.

Ведучі розповіли про історію створення і розвитку Глухівського району і самого с. Пустогород. Славну сторінку вписали пустогородці і у визвольну боротьбу проти фашистів під час Великої Вітчизняної війни: 360 односельців воювало на фронтах і партизанських загонах, з них 180 нагороджено орденами та медалями, 228 не повернулося з війни додому. Слава ветеранам, які сьогодні проживають у Пустогороді, – Іван Костянтинович Шумара та Андрій Тихонович Товкус.

У мирний час довелося побувати у горнилі афганської війни Леоніду Кацубі, а боронити світ від чорнобильського атома Івану Мисняєву, яких також вшанували на святі.

Окремі слова вдячності і глибока шана працівникам полів і ферм – ветеранам праці і всім тим, хто сьогодні плекає хліб.

Сіють у юних душах розумне і вічне вчителі. А вчитель географії Пустогородського НВК Володимир Рябець підготував цього року переможця обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Пишаються пустогородці своїми старожилами, які є свідками майже століття життя села, серед них найстарша – 90-річна Анастасія Герасимівна Родитилєва. Приємно, що і народжуються малята – майбутнє села. Цього року маленькі пустогородці народилися у сім`ї Сергія та Тетяни Голікових та Сергія і Ольги Куроєд.

Найбільшою окрасою села є багатодітні родини і сім`ї, що вже прожили у мирі та злагоді не один десяток років. 50 років тому поєднали свої долі Василь Іванович та Ганна Єгорівна Дорошенки, 25 років - Володимир Вікторович та Галина Павлівна Трошини.

Привітали на святі також листоношу Наталію Рожок, працівників сільської ради, ФАПу, галузі культури, активну молодь, односельців-ювілярів.

Після концертної програми для пустогородців розігрувалася лотерея, проводилися конкурси, спортивні змагання, святкове частування.