СПАСИБІ, ДУНАЄЦЬ, ЩО ТИ У МЕНЕ Є

Дні села, які традиційно проводяться на Глухівщині, цього року присвячені 90-річчю утворення Глухівського району та 70 річниці визволення Глухівщини від німецько-фашистських загарбників. Не стало винятком і село Дунаєць. На Дні села найпершими було вшановано людей, які є гордістю сільської громади, на чию долю випав непосильний тягар війни.

На сьогоднішні на території сільської ради проживають три ветерани Великої Вітчизняної війни: Михайло Павлович Довгополий, Микола Петрович Рябченко, Іван Єгорович Воробей та дві солдатські вдови: Ганна Костянтинівна Московченко і Ганна Гаврилівна Давиденко.

У вітанні сільського голови Віталія Мартиненка прозвучало немало добрих слів про людей, які живуть поруч - скромних і працьовитих. Пам’ятними подарунками та грамотами були нагороджені вчителі нашої школи: Терещенко Н.О., Манжос Н.В., Гаврильченко Л.В., Гаркавина А.Д., Картава О.Є., медичні працівники Дручок Л.М.,Саршаєва Т.Б., Паневник Н.П., листоноша Кухар О.Г., соцпрацівник Куліш Л.А., ветлікар Московченко Л.І.

Лунали слова вітання для працівників культури, які завжди дарують радість людям. Вболівають за молодь, розвиток спорту на селі спеціаліст по роботі з молоддю Московченко О.М., тренер сільських волейбольних команд Рожен П.М. Не оминули увагою і найстарішого жителя  села - ветерана Івана Єгоровича Воробйова, якому виповнилося 96 років.

Запросили на сцену батьків наймолодшого жителя нашого села Наталію та Віталія Руминіних, а також  родину Віталія Єгоровича та Галини Василівни Василько, які прожили у злагоді та мирі 50 років. Від відділу молоді та спорту Глухівської райдержадміністрації вони отримали подарунки.

Прозвучали теплі слова привітання для матерів, які мають високе звання «Мати-героїня». А на території сільради проживає 11 таких жінок.

Отримали грамоти та подарунки учасниці виставки декоративно-прикладного мистецтва:

Під час концерту  дунайчан та гостей села радували своїми виступами аматори сцени: народний ансамбль «Журавка», ансамблі «Юність» та «Україночка», С.Саршаєв, Н.Коваленко, І.Печений, Ж.Романенко та танцювальний гурт «Міраж». Після закінчення концерту свято продовжилося на вулиці, де для жителів села працювала виїзна торгівля, готувалися шашлики та рибна юшка.