Районна газета

НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ТА РАЙОНУ ПОВИНЕН БУТИ ПОРЯДОК

Про це заявив начальник Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  Олександр ВОЙТЕНКО сільським та селищним головам району під час семінару-наради.

Представляючи нового очільника відділу поліції, голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ наголосила на співпраці представників районної влади, місцевого самоврядування та поліції, у тому числі і при проведенні призовної кампанії на строкову військову службу.

Олександр Войтенко призначений на посаду начальника Глухівського відділу 17 вересня 2018 року, має більше 20 років стажу в органах поліції, у тому числі і у відділах по боротьбі з організованою злочинністю. Спілкуючись з сільськими та селищними головами, він провів аналіз криміногенної ситуації у місті та районі, боротьби з наркотиками, самогоноваріння, рейдерського захвату землі, вилучення нелегальної зброї та ряд інших. Крім того, новий очільник  місцевого відділу поліції зазначив, що не допустить фактів корупції серед працівників поліції.