Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ПРОВЕЛИ «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»

Напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва у селі Баничі за ініціативи відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації був проведений спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».

Такі змагання стали традиційними у районі, де спортсмени демонструють командний дух, спритність, силу, вміння боротися і перемагати. Цьогорічні учасники заходу – команди Баницької, Семенівської, Перемозької та Дунаєцької сільських рад.

Конкурсна програма включала у себе змагання з метання поліна, присідання з мішком зерна, спортивно-силову естафету, бій мішками, метання у ціль та перетягування канату.

За підсумком усіх видів конкурсної програми перемогу здобули «козаки» Перемозької сільської ради, другими стали представники Дунаєцької сільської ради, третіми - спортсмени Баницької сільської ради.

Начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга ГОРБАЧОВА подякувала всім командам за участь та відзначила: «Сьогодні всі команди продемонстрували мужність і силу, проявили спритність та дотепність. Саме ви - сила й майбутнє нашої держави, здорове й розумне майбутнє».