Районна газета

РЕМОНТ ДОРІГ, РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ – ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТИ МІСЦЕВИХ ГРОМАД НА НАСТУПНІ ТРИ РОКИ

Сільські та селищні громади Глухівського району продовжують формувати та обговорювати плани перспективного розвитку своїх територій

У ході обговорення жителі Білокопитівської сільської ради визначили об’єкти, які планується реалізувати у 2019-2021 роках.

Найважливішими проектами для білокопитівців стали капітальний ремонт водопровідної мережі, ремонт Будівельнівського навчально-виховного комплексу та ремонт доріг на території сільської ради.

Відповідне обговорення пройшло і у Чернівській сільській раді Глухівського району. Жителі звернули увагу на необхідність ремонту обласної автомобільної дороги місцевого значення О190415 Перемога-Чернєве-Шалигине. До переліку також було запропоновано включити об’єкти соціальної сфери села: ремонт місцевого сільського клубу та навчального закладу.

У результаті обговорення визначили пріоритетні проекти на три роки у Кучерівській сільській раді: реконструкція сільського будинку культури, ремонт дороги та ремонт водопровідної мережі, створення пожежного депо.