Районна газета

ВІЙСЬКОВИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ та голова Глухівської районної ради Олексій ТКАЧЕНКО завітали до військових частин та військового комісаріату, щоб привітати військовослужбовців з професійним святом

Керманичі району привітали командира військової частини А 3958 Юрія ІВАННИКОВА та весь особовий склад з нагоди свята та висловили вдячність військовим Збройних Сил України за їх мужність, патріотизм, високу професійну майстерність, відповідальність і витримку, вірність присязі і військовому обов’язку.

Юрій ІВАННИКОВ, у свою чергу, подякував районній владі за підтримку та допомогу у розвитку військової частини.

«Ми у великому боргу перед українською армією, перед українським солдатом, перед нашим військом. Сьогодні нам говорять про партнерів, які є у нас у світі. Так, це добре мати друзів. Але найсильнішим і найтвердішим партнером для української держави є добре вишколений і добре навчений український солдат і український офіцер»,-звернулась Вікторія СОКОЛ до особового складу військової частини А 4590 та подякувала тим, хто ризикуючи власним життям, мужньо протистоять зазіханням ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

За високим професіоналізм, мужність, патріотизм та з нагоди Дня Збройних Сил України військові були нагороджені спільними грамотами голів Глухівської районної державної адміністрації та Глухівської районної ради.

Посадовці завітали і до військовослужбовців військової частини 3548, що дислокується в селі Обложки з подарунками, які стануть корисними в нелегкій службі.

Командир військової частини Дмитро ЧІБІСОВ ознайомив керівництво з умовами проживання, побуту військовослужбовців, зупинився на проблемних питаннях, які виникають при проходженні служби. «Посадовці не мають права стояти осторонь проблем військовослужбовців, тим паче під час воєнного стану, тому ми завжди будемо допомагати вам у вирішенні соціально-побутових проблем», - пообіцяла Вікторія СОКОЛ.