Районна газета

У НОВИЙ РІК – З НОВИМ БЮДЖЕТОМ ТА ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ РАЙОНУ

Депутати Глухівської районної ради на тридцятій сесії сьомого скликання прийняли бюджет на 2019 рік та затвердили програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки

Участь у засіданні взяла голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ, яка наголосила на важливості прийняття цих документів для району.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Валентини МАНЖОС, яка детально ознайомила присутніх з проектом районного бюджету на 2019 рік, депутати проголосували за його прийняття.

Загальний обсяг бюджету складає понад 135,6 млн. гривень, з яких 31,6 млн. гривень – власні надходження.

Пріоритетними галузями залишаються освіта, охорона здоров’я, спорт та ремонт доріг. Головний кошторис Глухівщини має забезпечити безперебійне функціонування бюджетних установ та закладів району: передбачена виплата заробітної плати, оплати за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування.

З головними організаційно-практичними заходами щодо забезпечення виконання показників і завдань Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки ознайомила начальник відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості, інфраструктури районної державної адміністрації Оксана КОВАЛЬЧУК-САВОЩЕНКО.  

Пріоритетними напрямками економічної і соціальної політики є створення умов інвестиційної привабливості Глухівщини, розвиток промисловості, сільського господарства, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, житлової політики та підприємництва. Соціальний розвиток ґрунтується на підвищенні заробітної плати, недопущення заборгованості, зайнятості населення, соціальному забезпеченні та охороні здоров’я, створення єдиного освітнього простору та підвищення якості освіти в районі, підтримка культурно-громадського життя та інше.

Документи прийняті абсолютною більшістю голосів депутатів районної ради.