Районна газета

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПІДБИВ ПІДСУМКИ ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2019 РОКУ

Діяльність відділу з питань державної реєстрації апарату Глухівської районної державної адміністрації була спрямована на запровадження дієвих форм інформування суб'єктів звернення з пріоритетів державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Станом на 01.04.2019 р. у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відділом зареєстровано 1038 заяв на загальну суму 152790,00 гривень, з них: 123 заяви про державну реєстрацію право власності; 902 заяви про державну реєстрацію іншого речового права (оренда), заяви про державну реєстрацію іншого речового права з одночасною реєстрацію права власності; 5 заяв про внесення змін; 4 заяви про відкладення.  

Крім того, зареєстровано 26 заяв з державної реєстрації фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів та внесення змін до їх документів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на загальну суму 7484,00 гривень.

Кошти перераховані до бюджету Глухівського району.