Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНУ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МЕРЕЖІ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВИБОРАМИ МІСІЇ ENEMO

Перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир КАРТАВИЙ зустрівся з офіційними спостерігачами – представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO)

Довгострокові спостерігачі за виборами Місії зі спостереження за виборами в Україні 2019 – Теона ГОГІШВІЛІ та Хергіс ДІВІДІ, завітали з метою обговорення актуальних питань щодо підготовки до позачергових виборів народних депутатів України: матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, доступ людей з обмеженими можливостями до виборчих дільниць, можливість участі у виборах внутрішньо переміщених осіб, забезпечення транспортного сполучення до виборчих дільниць, тощо.

Як зазначив Володимир КАРТАВИЙ, у Глухівському районі здійснюються усі необхідні заходи, спрямовані на створення необхідних умов для роботи дільничних виборчих комісій, в частині матеріально-технічного забезпечення, а також вільного, демократичного волевиявлення громадян.

«Вживаються необхідні організаційні та практичні заходи щодо публічної безпеки і порядку під час проведення передвиборчої кампанії та голосування у день парламентських виборів», – додав посадовець.

Довідково. Європейська мережа організацій з моніторингу виборів (ENEMO) функціонує як неформальна міжнародна мережа провідних некомерційних, неурядових організацій з 18 країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, включаючи дві країни Європейського Союзу.

Міжнародна місія зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України, що відбудуться 21 липня 2019 року – це вже 12 місія зі спостереження за виборами, яку організовує ENEMO в Україні.