Районна газета

ПРИВІТАННЯ С ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву!

Щиро і сердечно вітаю вас зі святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ваша праця завжди на виду: кожна календарна дата, знаменний чи професійний день стає незабутнім святом, що вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Мистецькі колективи і виконавці Глухівщини радують глядачів своїм талантом, вони відомі і шановані за межами району, бажані учасники обласних мистецьких дійств. Ваша творчість засвідчує вірність рідному краю, любов до якого втілюється в збереженні народних традицій, животворних джерел народного мистецтва.

З нагоди свята бажаю вам вдячних шанувальників вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої креативні ідеї, перетворювати задумане в шедеври. Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, заслуги не залишатимуться непоміченими, а у вашому особистому житті хай панує щастя, родинний затишок та благополуччя.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий