Районна газета

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ «СКАЖИ КУРІННЮ: «ПРОЩАВАЙ!»

На території Глухівського району з нагоди всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, який припадає на 31 травня, Глухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіпровів інформаційно-просвітницьку акцію «Скажи курінню: «Прощавай!»

Мета акції – привернути увагу громадськості до здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі. До участі в акції залучено психолога,  фахівців із соціальної роботи, волонтерів. Під час акції розповсюджувались листівки, буклети соціального спрямування серед населення.

З метою профілактики шкідливих звичок обмінювали цигарки на цукерки. Дехто казав, що все знає і продовжував тримати цигарку. Інші – жваво підключались до розмови, ділились досвідом. Під час заходу були відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. З членами родин, які мають шкідливі звички, проведено бесіди та під розпис попереджено про негативні наслідки тютюнопаління.

Загалом профілактична акція пройшла успішно. Працівникам центру вдалося максимально розповсюдити інформаційні листівки.

Як свідчить досвід – кинути палити може кожна людина. І неважливо, як довго і в якій кількості вона палила тютюн. У абсолютній більшості випадків особа переоцінює свою залежність від сигарети. Слід пам'ятати, що кинути палити легше сьогодні, ніж завтра! Бережіть себе!