Районна газета

ПЕРЕВІРИЛИ ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Голова райдержадміністрації Сергій МІНАКОВ спільно з заступником голови райдержадміністрації Володимиром КАРТАВИМ та начальником відділу освіти Наталією ВОЛОНЧУК відвідали Студеноцький, Кучерівський, Уланівський, Суходільський навчально-виховні комплекси та Есманьську ЗОШ

У ході обстеження закладів освіти посадовці ознайомились з ходом проведення ремонтних робіт у навчальних кабінетах та приміщеннях соціально-побутового призначення.

Здійснювалась перевірка і готовності закладів до роботи в умовах Нової української школи. При цьому було відмічено, що вчителі з творчістю, креативно підійшли до осучаснення умов навчання дітей. Створена стильна атмосфера, при цьому затишна і спокійна.

Голова райдержадміністрації Сергій МІНАКОВ відзначив велику роботу педагогічних колективів по створенню комфортних умов для учнів.

Як висновок, Студеноцький і Уланівський навчально-виховні комплекси готові до початку нового навчального року на 100%, Кучерівський, Суходільський та Есманьський навчальні заклади завершують роботи, рівень готовності - близько 90%.