Районна газета

ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ

З нагоди Дня Гідності та Свободи представники районної влади поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у місті Глухів

«Революція Гідності стала точкою відліку нової України, частиною кожного з нас, символом оновлення. Попри різні політичні погляди, українці об’єдналися задля відстоювання основних цінностей, прагнучи створити європейську державу. Учасники Революції Гідності – герої, патріоти, які народилися з Україною в серці. На жаль, ціною власного життя деякі з них заплатили за право кожного з нас на вільний вибір», - зазначив голова райдержадміністрації Сергій МІНАКОВ.

Другий рік поспіль заходи до Дня Гідності та Свободи проходять під гаслом «Вільні творити майбутнє». Адже, День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь. Ті події змінили свідомість українців й соціальну зрілість та відповідальність. Вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.