Районна газета

Про Міжнародні виставки в Королівстві Марокко

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергїї  та  енергоефективності «EneR Event та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Trопіка Expo». 

Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлювальних джерел енергії (FENELEC) та підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Участь у виставках візьмуть понад  200 компаній та організацій з Марокко та інших країн світу, у тому числі консалтингові компанії, що можуть виступати посередниками при просуванні продукції на місцевий ринок.

Очікується, що зазначені виставки відвідають міністри енергетики з 12 африканських країн, а також генеральні директори національних електроенергетичних компаній і Алжиру, Анголи, Камеруну, Кот-д’Івуару, Ефіопії, Гани,  Малі. Нігеру, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, Руанди, Сенегалу і Тунісу,

Зареєструватися для участі у вищевказаних виставкових заходах можна на офіційному сайті організаторів: http://www.elec-expo.ma.

Просимо довести інформацію щодо можливості участі у зазначених заходах до зацікавлених суб'єктів господарювання.