Районна газета

18 ТРАВНЯ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГЛУХІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Члени громадської ради обговорили проект програми національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на період 2015-2017 років.

 

Директор позашкільного комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради Наталія Бойко представила проект програми, розроблений спільно відділом освіти, відділом культури, відділом у справах молоді та спорту, відділом внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації.

Члени громадської ради відзначили необхідність активізації проведення патріотичної роботи серед дітей, молоді та батьків, обговорили заходи, проведення яких передбачено проектом програми. За результатами розгляду було прийнято рішення підтримати проект програми та винести на розгляд сесії районної ради для затвердження.

На засіданні члени громадської ради також підняли питання проведення реформи місцевого самоврядування в районі і вирішили обговорити це питання на наступному засіданні.