Районна газета

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації.

В ході засідання члени громадської ради, представники районної та міської влади обговорили питання укрупнення районів в умовах адміністративно-територіальної реформи; створення адміністративних округів (районів) в Сумській області, необхідності у визначенні міста Глухів центром адміністративного округу.

Виступаючи перед присутніми заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол проінформувала про процес децентралізації, який відбувається на території району, а також необхідності широкого інформування громадськості з даного питання.

Депутат Глухівської районної ради Микола Буряк наголосив на необхідності проведення роботи з депутатським корпусом, громадськістю, пересічними громадянами з метою визначення міста Глухова центром адміністративного округу.

За результатами засідання було прийнято ряд пошагових рішень для широкої інформаційної кампанії на підтримку міста Глухова як адміністративного центру.