Районна газета

ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГЛУХІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Оновлено 22.08.2017

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) проводиться робота по формуванню нового складу громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації.

Розпорядженням голови Глухівської районної державної адміністрації від 03.05.2017 № 213-ОД утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації.

Установчі збори відбудуться о 14 годині 18 липня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації.

Прийом документів для участі в установчих зборах нового складу громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації здійснюється до 17 червня 2017 року за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43 (відділ організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації)

Перелік документів, які необхідно подати:

– заява (на ім’я ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради).

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації).
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону

Примітка: з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника має містити згоду останнього на обробку та оприлюднення персональних даних.

Довідкову інформацію можна отримати за тел. 2-51-99 (відділ організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації).  

Зразки документів для учасників установчих зборів громадської ради

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації


Протокол №1 засідання  ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської радипри Глухівській районній державній адміністрації

Протокол №2 засідання  ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської радипри Глухівській районній державній адміністрації