Районна газета

НЕБЕЗПЕКА ПРИ СПАЛЮВАНІ СУХОЇ ТРАВИ

Питання щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2017 року розглянуто на черговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Щорічно, з приходом весни, на полях на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні “фронти”, які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.

ЗАТВЕРДЖЕНО ПАСПОРТ РИЗИКУ

Районною комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  (протокол № 1 від 12.01.2017) затверджено ПАСПОРТ ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Глухівського району.

ВІДБУЛИСЯ ТЕРНУВАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕВАКУАЦІЇ

Тимчасово виконуючим обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимиром Картавим, згідно плану роботи обласної комісії з питань евакуації населення, проведено тренування з районною комісією з питань евакуації населення за темою: "Проведення часткової евакуації населення у разі виникнення пожеж у природних екосистемах".

ПОЖЕЖІ В ПИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ!

Напередодні Великодня Глухівський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області нагадує священнослужителям та представникам церковних громад про важливість дотримання правил пожежної безпеки у релігійних спорудах.