Районна газета

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ВВЕДЕНО ТИМЧАСОВІ ОБМЕЖЕННЯ НА ПЕРІОД НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКОГО (П'ЯТОГО) КЛАСУ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Український гідрометеорологічний центр повідомляє, що упродовж 21 – 24 червня на території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас)

У зв'язку з цим районною постійною комісією з питань ТЕБ та НС від 21.06.2019 року (протокол №7) на території району введені деякі тимчасові обмеження, щодо відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон.

УВАГА! ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА!

Український гідрометеорологічний центр повідомляє, що упродовж 19 – 20 червня на території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас)

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області нагадує, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється відвідувати хвойні ліси; розводити багаття у лісі та лісосмугах; заїжджати автомобілем до лісу; палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки; залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я; полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї; створювати смітники та спалювати відходи; спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях.

ПРОВЕДЕНО РЕМОНТ ВОДОСКИДНОЇ СПОРУДИ

Завершено проведення ремонтних робіт греблі ставу у селі Хотминівка Привільської сільської ради

Ремонтні роботи проведені відповідно до робочого проекту «Укріплення укосів та капітальний ремонт водоскидної споруди греблі ставу у селі Хотминівка Глухівського району», загальна вартість яких склала 526 тис. гривень, з них 226 тис. гривень – кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, 221 тис. гривень – кошти місцевого бюджету Привільської сільської ради, 79 тис. гривень – кошти районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища.

ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ НЕБЕЗПЕЧНО!

Глухівська районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням не випалювати залишки сільськогосподарських культур, іншої трави у пожежнонебезпечний період!

Щорічно, з приходом весни, на полях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.