Районна газета

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ЗИМОВИХ ХОЛОДІВ

В області функціонує 377 стаціонарних пунктів обігріву

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Олександр КАЛІН, пункти обігріву розташовані в державних установах, медичних та соціальних закладах області, де можна відігрітися, випити гарячого чаю, отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів.

«Ситуація в області контрольована, надзвичайних подій у зв’язку з ускладненням погодних умов не виникло. За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря ЯГОВДИКА сили і засоби комунальних та дорожніх служб, систем оповіщення максимально задіяні для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення», – запевнив посадовець.

Окрім того, в області організовано роботу 320 соціальних патрулів, які займаються подворовим обходом територій. У полі їх зору громадяни, що потребують сторонньої допомоги, – одинокі люди похилого віку, безхатченки тощо.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Миколи ВОЙТЕНКА, для невідкладного реагування на можливі ситуації у системі житлово-комунального господарства задіяно 113 аварійно-відновлювальних бригад. За дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра ВІЛКУЛА комунальні служби області перейшли на посилений цілодобовий режим роботи.

В області заготовлено понад 43 тисячі піщано-сольової суміші для посипання доріг, запас пально-мастильних матеріалів дозволяє дорожнім службам працювати стабільно, зазначив Микола Войтенко.